BohaterowieGłówna bohaterka


Holly McCarter
Jaka jestem? ---
Normalna. No... Przynajmniej staram się  być (a moc widzenia przyszłości wcale tego nie ułatwia!). W przetrwaniu codzienności pomaga mi ukochany dziadek, bez którego na pewno wszystko bym spieprzyła. Dzień w dzień borykam się z moim szefem, Tonym Starkiem, ale mam satysfakcję z tego, że beze mnie najpewniej by zginął.
Co lubię? ---
Książki, kino ze Stevem i długie spacery po Central Parku z Brucem. Przy nich potrafię się wyciszyć. Do tego Monopoly z Thorem. Często opowiada mi podczas gdy o Asgardzie, a ostatnio nawet obiecał mi, że kiedyś mnie tam zabierze. Koniecznie muszę zabrać tam ze sobą Chris. Miałaby świetne widoki do malowania.
Czego nie lubię? ---
Starka. Oraz tego dziwnego uczucia, które mnie przeraża, gdy tylko widzę Jego. Jednak przede wszystkim Starka...
Czego o mnie nie wiecie? ---
Dowiedzcie się sami, czytając moją historię!

Avengers


Anthony Stark / Iron Man 
Jaki jestem? --- Po co mam o tym mówić? Chyba każdy to wie. Kto na tym świecie nie zna nazwiska Stark albo chociaż Iron Mana? Jestem bogaty, przystojny i cholernie inteligentny skoro muszę odpowiadać. Skromnością nie grzeszę, ale życie jest za krótkie na udawanie, że się nie zna swojej wartości. 
Co lubię? --- Dobre imprezy, dobre drinki i dobre dziewczyny. 
Czego nie lubię? --- Złych imprez, złych drinków i swojej przyszłej teściowej. Nie znam gorszej baby na tej planecie. Tylko Thor, gdy mu zabierzesz grzebień, jest bardziej nieznośny. 
Czego o mnie nie wiesz? --- Mimo wszystko niczego. Nie wiesz nawet, co lubię na śniadanie. Wiesz co lubię? Płatki? Tosty? Nie. Nie lubię śniadań.


Steven Rogers / Kapitan Ameryka
Jaki jestem? ---
Jestem Amerykaninem-patriotą; prawie stuletnim facetem, który znajdował się w bryle lodu przez wiele lat i do tej pory nie ma dziewczyny. Jednak nie poddaje się i szukam szczęścia w tych przedziwnych czasach.
Co lubię? ---
Szkicować. Wycisza mnie to, pozwala oderwać od pracy w SHIELD. Lubię też samotne wieczory przy herbacie.
Czego nie lubię? ---
Tego, że w tych czasach tak ciężko o czyjekolwiek zaufanie. Ludzie myślą, że jeśli jesteś dobry, to chcesz czegoś w zamian.
Czego o mnie nie wiecie? ---
Wciąż nie obejrzałem Harry'ego Pottera, choć to jedna z pierwszych rzeczy na mojej liście do nadrobienia.
Thor Odinson
Jaki jestem? ---
Wszechmogącym bogiem, następcą tronu Asgardu. Niezwyciężonym wojem, który nigdzie nie rusza się bez Mjolnira, służącego tylko mnie. Bohaterem Ziemi, próbującym wtopić się w ten dziwny świat. Do tej pory zrozumiałem, jak obsługuje się telewizor i co to są centra handlowe. Nigdy więcej nie dam się wyciągnąć Jane na zakupy. Teraz Holly próbuje nauczyć mnie korzystać z telefonu. Naprawdę... wy, Midgardczycy, jesteście przedziwnymi stworzeniami.
Co lubię? ---
Świadomość, że w końcu zostanę królem. Lubię spędzać czas z moją wybranką oraz moimi ziemskimi przyjaciółmi. Poznawać nowe rzeczy, takie jak wai-fai... podobno dzięki niemu można surfować. Cokolwiek to znaczy.
Czego nie lubię? ---
Zaczepek Starka przede wszystkim. I kiedy nie mogę sobie poradzić z tymi midgardzkimi urządzeniami.
Czego o mnie nie wiesz? --- Tego, że mam nadzieję na to, że mój brat Loki się nawróci.

Bruce Banner / Hulk 
Jaki jestem? --- W zgodzie z naturą, innymi i samym sobą… a przynajmniej bardzo się staram. Stres źle działa na moją cerę, rozumiesz. Rzadko wdaję się w konflikty, choć przy Starku to dość wymagające zadanie. 
Co lubię? --- Zajmować myśli nauką i rozwiązywaniem problemów (najbardziej tych cudzych). Lubię też rozwiązywać krzyżówki i siedzieć w ciszy. 
Czego nie lubię? --- Lepiej nie zaczynajmy tego tematu, bo zawsze mi od niego skacze ciśnienie. 
Czego o mnie nie wiesz? --- Śpię w skarpetkach. Ale ćsiii… To tajemnica.

Natasha Romanoff / Czarna Wdowa 
Jaka jestem? --- Dobra w tym, co robię. Szczególnie w byciu agentką. Pewność siebie jest moją nieodłączną towarzyszką, ale to nie moja wrodzona cecha. Uczyłam się jej od dziecka, a największy wpływ miało na to na pewno szkolenie w SHIELD. Tam też nauczyłam się, jak przetrwać w tym bezwzględnym świecie. 
Co lubię? --- Przesiadywać u Starka i żartować z naszego uroczego Blondaska. Kto nie lubi z niego żartować? Jest taki staroświecki.
Czego nie lubię? --- Nadgorliwych ludzi. 
Czego o mnie nie wiesz? --- Tego, czego nie powinieneś. A wielu rzeczy nie powinieneś.

Clint Barton / Sokole Oko
Jaki jestem? ---
Najlepszy w swoim rodzaju. Nigdy nie pudłuję, dlatego nazywają mnie Sokole Oko. Jako jeden z nielicznych mam to szczęście posiadania żony i dzieci, a także uroczej posiadłości na wsi.
Co lubię? ---
Wieczorne treningi, które pozwalają mi się wyładować. Zdarzają się również partyjki pokera ze Starkiem. Choć nade wszystko kocham wracać do mojej rodziny po ciężkim dniu i znów widzieć roześmiane twarze moich dzieci.
Czego nie lubię? --- Gdy żona w nocy zabiera mi kołdrę albo każe sprzątać po obiedzie.
Czego o mnie nie wiecie? ---
Hm... tego, że jestem najlepszy? Nie, to już wiecie.Inni z uniwersum MarvelaVirginia "Pepper" Potts
Jaka jestem? ---
Lekko zwariowana osoba, która osiągnie każdy cel, jeśli tylko jej zależy. Codziennie budzę się z myślą, że życie jest za krótkie, by marnować jakiekolwiek chwile (i muszę przyznać, że Tony miał w tym swój wkład). Dlatego zgodziłam się zostać przyszłą panią Stark. Carpe diem!
Co lubię? ---
Gotować. Kuchnia to moje królestwo, do którego nikt inny nie ma wstępu. To ja jestem tam królową.
Czego nie lubię? ---
Truskawek. Mam na nie straszne uczulenie. Niestety, Tony często o tym zapomina... Może powinien to sobie wytatuować na ramieniu?
Czego o mnie nie wiesz? --- 
Tak naprawdę się farbuję. Rudy to nie jest mój naturalny kolor.

Loki Laufeyson 
Jaki jestem? --- Kłamliwy, niosący chaos i niesamowicie przystojny. Jestem przyrodnim bratem półgłówka bawiącego się z tymi śmiesznymi Avengers w ratowanie świata. 
Co lubię? --- Ciężko jest cokolwiek lubić, gdy wszystko jest nastawione przeciwko tobie. Jednak książki i dobre asgardzkie wino to coś, co sprawia mi przyjemność. 
Czego nie lubię? --- Ludzi. I Asgardczyków. 
Czego o mnie nie wiesz? --- Tylko raz udało mi się podnieść Mjolnir...
Inni spoza uniwersum MarvelaChristeen Evans 
Jaka jestem? --- Taka, jaka się wydaję na pierwszy rzut oka. Nowojorska dziewczyna pracująca w kawiarni. Po godzinach samozwańcza artystka. Nie mam za wielu przyjaciół - introwertyzm się kłania. Jedynie Holly. Ona na pewno powiedziałaby, że jestem zbyt “przejmująca się wszystkim” i pewnie miałaby rację. Martwienie się na zapas to moja specjalność. Dlatego maluję - bo to mnie wycisza. 
Co lubię? --- Cóż… jak wyżej. Malować. Choć to raczej KOCHAM. Lubię to może tosty z dżemem. Ale truskawkowym, żaden inny dżem nie ma moim zdaniem prawa istnieć. Lubię też Harry’ego Pottera i uprzedzając pytania nie, nie jestem za stara. 
Czego nie lubię? --- Mojego eks. I mojego szefa. Tylko nic nie mówcie, bo wylecę na zbity pysk, a potrzebuję tej pracy! Muszę mieć za co płacić czynsz, a w Nowym Jorku obrazy niezbyt dobrze się sprzedają… Nie lubię też, jak ktoś bez powodu bluźni. 
Czego o mnie nie wiesz? --- Tego, że noszę na łańcuszku na szyi pierścionek po mojej babci. Zaręczynowy. Dając mi go przed śmiercią, powiedziała, że jak długo będę go miała przy sobie, będę miała szczęście w miłości. Cóż… na razie nie działa.


Hel 
Jaka jestem? --- Znudzona i wściekła. Czekam na okazję, aż wreszcie zemszczę się na swoim ojcu, ale nie mogę opuścić Helheimu, więc szukam innych dróg do niego. W końcu go dopadnę… A kiedy to się stanie, pożałuje. 
Co lubię? --- Myśleć o tym, co zrobię mojemu ojcu, jak go wreszcie spotkam. 
Czego nie lubię? --- Nienawidzę mojego ojca. 
Czego o mnie nie wiesz? --- Jak to jest siedzieć przez setki lat w tej samej pieprzonej dziurze i nie móc uciec. Wierz mi, nie wytrzymałbyś nawet pięciu lat. Więc nie dziw się, że chcę się odpłacić tatulkowi pięknym za nadobne!
 Alaric McCarter  
Tradycji oczywiście musiała stać się zadość ;)
Jaki jestem? --- Najlepszy, jak potrafię. Staram się pomagać mojej wnusi najlepiej, jak umiem, ale wiek nie zawsze mi na to pozwala i chwilami boję się, że jestem dla niej jedynie ciężarem. 
Co lubię? --- Wspólne wieczory z Holly, podczas których oglądamy stare albumy ze zdjęciami albo gdy Ly pokazuje mi tych dziwnych... jak oni mają? Youtuberów? 
Czego nie lubię? --- Tego, jaki los jest niesprawiedliwy. Moja wnuczka zasługuje, aby mieć rodziców przy sobie. 
Czego o mnie nie wiesz? --- W dzieciństwie marzyłem, by być taki jak Kapitan Ameryka.

1 komentarz:

  1. Ostatnia osoba mnie rozczuliła <3.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest tu mile widziany :)

.
.
.
.
.
.
template by oreuis